O nás
Hotel Mercure Ostrava Center
Naše společnost SAS and KIA trade s.r.o. byla založena v roce 1990. Výrobní prostory se nacházejí na více než 500 m2 výrobních a skladových ploch na severní Moravě, v Olomouci. Veškerý nábytek vyrábíme v moderně zařízených prostorách. Výroba je dokončována v profesionální lakovně, která byla vybavena ve spolupráci s italskými odborníky, čímž naše výrobky získají špičkovou povrchovou úpravu.

 
SAS and KIA trade s.r.o. se zabývá výrobou nábytku, jak standardního, tak v atypickém provedení. Náš vestavěný nábytek, lobby nábytek nebo nábytek pro veřejné prostory, našel své místo v řadě špičkových interiérech. Můžeme také nabídnout poradenské služby v oblasti technického řešení ve spolupráci s architektonickým týmem investora. Náš výrobní sortiment zahrnuje všechny druhy nábytku pro pokojové části hotelů, z atypického nábytku zejména plně vybavené bary, bufety, servis pulty, ale i dřevěné dělící stěny, paravány, nástěnné panely, sloupy a jejich obložení atd. Jsme schopni na přání zákazníka dodat i čalouněný nábytek, osvětlovací techniku, či vybavení pokojů a veřejných prostorů hotelovým TV systémem, sejfy, minibary apod. Podstatnou část naší výroby zaujímají  také prvky pro kompletní vybavení interiérů rodinných domů a bytů.

 
Můžeme se pyšnit dlouhodobými zkušenostmi v oblasti dodávek nábytku, jak pro fyzické osoby, tak i pro společnosti zabývající se výstavbou a rekonstrukcemi hotelů. Během naší úspěšné činnosti v této oblasti jsme realizovali bezpočet významných projektů pro renomované hotelové řetězce.Marriott Hotel Kodaň, Marriott Hotel Praha, hotel Renaissance v Praze, atd. 

V nedávné minulosti jsme dokončili velmi pěkný projekt v Rakousku – Boutique Style Hotel Vienna, Hotel Novotel v Bukurešti, IBIS Old Town Hotel a Novotel Hotel - oba v Praze, Hotel IBIS v Plzni, Hotel Mercure v Ostravě, či Hotel Novotel v Moskvě (viz Seznam referenčních zakázek). Máme také spoustu zkušeností s obchody v Anglii, Irsku, Nizozemí, Německo, Dánsko, Rakousko, atd. 

 
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.