Nacházíte se: Domovská stránka > O nás

O nás

Hotel Mercure Ostrava Center
Naše společnost SAS and KIA trade s.r.o. byla založena v roce 1990. Výrobní prostory se nacházejí na více než 500 m2 výrobních a skladových ploch na severní Moravě, v Olomouci. Veškerý nábytek vyrábíme v moderně zařízených prostorách. Výroba je dokončována v profesionální lakovně, která byla vybavena ve spolupráci s italskými odborníky, čímž naše výrobky získají špičkovou povrchovou úpravu.

 
SAS and KIA trade s.r.o. se zabývá výrobou nábytku, jak standardního, tak v atypickém provedení. Náš vestavěný nábytek, lobby nábytek nebo nábytek pro veřejné prostory, našel své místo v řadě špičkových interiérech. Můžeme také nabídnout poradenské služby v oblasti technického řešení ve spolupráci s architektonickým týmem investora. Náš výrobní sortiment zahrnuje všechny druhy nábytku pro pokojové části hotelů, z atypického nábytku zejména plně vybavené bary, bufety, servis pulty, ale i dřevěné dělící stěny, paravány, nástěnné panely, sloupy a jejich obložení atd. Jsme schopni na přání zákazníka dodat i čalouněný nábytek, osvětlovací techniku, či vybavení pokojů a veřejných prostorů hotelovým TV systémem, sejfy, minibary apod. Podstatnou část naší výroby zaujímají  také prvky pro kompletní vybavení interiérů rodinných domů a bytů.

 
Můžeme se pyšnit dlouhodobými zkušenostmi v oblasti dodávek nábytku, jak pro fyzické osoby, tak i pro společnosti zabývající se výstavbou a rekonstrukcemi hotelů. Během naší úspěšné činnosti v této oblasti jsme realizovali bezpočet významných projektů pro renomované hotelové řetězce.Marriott Hotel Kodaň, Marriott Hotel Praha, hotel Renaissance v Praze, atd. 

V nedávné minulosti jsme dokončili velmi pěkný projekt v Rakousku – Boutique Style Hotel Vienna, Hotel Novotel v Bukurešti, IBIS Old Town Hotel a Novotel Hotel - oba v Praze, Hotel IBIS v Plzni, Hotel Mercure v Ostravě, či Hotel Novotel v Moskvě (viz Seznam referenčních zakázek). Máme také spoustu zkušeností s obchody v Anglii, Irsku, Nizozemí, Německo, Dánsko, Rakousko, atd. 

 
Vytisknout stránku